Elektromos karbantartó/villanyszerelő

A többtízéves múlttal rendelkező Nagyhegyesi TAKARMÁNY Kft. ma már NashiDay néven foglalkozik hobbiállat-eledel és haszonállat-takarmány gyártásával. Társaságunk családi tulajdonban áll és fiatalos irányításának köszönhetően folyamatosan fejlődik. Tevékenységünk terjeszkedésével, gyártóüzemeink bővülő csapatába keressük új kollégáinkat. A csapatmunka és a nyílt, őszinte kommunikáció a mindennapjaink része, így minden dolgozó egyenrangú és megbecsült tagja társaságunknak. Ha szeretnél a megszokott taposómalom helyett egy ilyen munkakörnyezetben dolgozni, akkor csatlakozz a stabil szervezeti háttérrel, emellett friss lendülettel rendelkező üzemünk csapatához.

Mit fogsz csinálni?

  • A termelési műszakot támogatod – egy géplakatos kollégáddal együtt – a gépek folyamatos rendelkezésre állásához szükséges karbantartásával. Célunk a professzionális működés, melyhez ez elengedhetetlen!
  • Tervszerű, ütemezett karbantartási munkákat végzel a napi problémák megoldása mellett, melynek megszervezésében is aktívan részt vállalsz.
  • Mivel vállalatunk folyamatosan fejlődik, így a műszaki fejlesztési projekteknek is aktív részese leszel.

Téged keresünk, ha:

  • Villamosipari szakirányú végzettséggel rendelkezel, de a végzettség mellett a tudsz is elektromos műszaki problémákat megoldani.
  • Gépkarbantartói gyakorlatod van és problémamegoldó hozzáállással nem ijedsz meg egy-egy új gép megismerésétől.
  • Nem ijedsz meg attól, hogy 12-órás két műszakos munkarendben végezd a munkádat.
  • Értékeljük, ha feldolgozóiparban szereztél már tapasztalatot, illetve ha PLC és frekvenciaváltó kezelési ismereted van.

Amiért szeretsz majd velünk dolgozni:

  • Biztonságos stabil nagyvállalati működés mellett családias légkör.
  • Innovatív, modern munkakörnyezet, folyamatos fejlődés a műszaki adottságok tekintetében is.
  • Teljeskörű betanulás és képzés. Gyakorlott kollégák jelenléte.
  • Jó fej támogató vezetőség és kollégák, azaz a nehézségekért a csapat kárpótol. Mivel nem multik vagyunk, így néha kaotikusnak tűnünk, de cserében nem korlátozzuk az önállóságodat.
  • Munkatárs ajánlási bónuszt adunk, ha segítségeddel bővül csapatunk.
  • Fizetésed a feladatod kiemelt jellegére figyelemmel kerül meghatározásra.
  • Juttatási rendszerünkben elismerjük a hűségedet és a szaktudásod.
  • Cafetéria juttatást is biztosítunk.
  • Munkába járás támogatása ingyenes buszjáratokkal, költségtérítéssel.

Személyes adatok

Név(Kötelező)
YYYY slash MM slash DD

Elérhetőségek

Cím(Kötelező)

Legmagasabb iskolai végzettség

Egyéb adatok

Dobd a fájlt ide, vagy
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, jpg, png, ., Max. file size: 10 MB.
    Adatkezelés(Kötelező)