Gyártásközi minőségellenőr

A többtízéves múlttal rendelkező Nagyhegyesi Takarmány Kft. ma már NashiDay néven foglalkozik hobbiállat-eledel és haszonállat-takarmány gyártásával. A mára nagyvállalati szintre emelkedő családi tulajdonban lévő vállalkozás fiatalos irányításának köszönhetően dinamikusan fejlődik és bővülő csapatába keresi a munkatársakat.

Feladatok

  • Alapanyagok minőségi és mennyiségi átvétele
  • Gyártásközi mérések elvégzése, dokumentálása
  • A gyártás higiéniai előírásainak betartatása
  • Együttműködés az operátorokkal, munkájuk minőségbiztosítási támogatása
  • A minőségirányításért felelőssel aktív részvétel a fejlesztési projektekben

Elvárások

  • Min. középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz munkavégzés, technológiai és élelmiszerbiztonsági fegyelem
  • Műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Élelmiszeripari szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Eredményes vállalati működésnek köszönhetően hosszútávú stabil munkalehetőség, fiatalos, lendületes csapat, nyitott karrierpályák
  • Innovatív környezet, szakmai fejlődési lehetőség
  • Az eredményes és fejlesztő jelenlét anyagi elismerése teljesítménybérezéssel
  • Kooperatív vállalati környezet, rugalmas együttműködés a munkatársakkal
  • 8-órás munkarend hétfőtől-péntekig történő munkavégzéssel (helyettesítés esetén 12-órás munkarend vállalása)
  • A munkába járás támogatása ingyenes buszjáratokkal, költségtérítéssel

Kérem, jelentkezéséhez csatolja fényképes önéletrajzát.

Személyes adatok

Név(Kötelező)
YYYY slash MM slash DD

Elérhetőségek

Cím(Kötelező)

Legmagasabb iskolai végzettség

Egyéb adatok

Dobd a fájlt ide, vagy
Engedélyezett fájl típusok: pdf, doc, docx, jpg, png, ., Max. file size: 10 MB.
    Adatkezelés(Kötelező)